| Mocanu_Andrei_1975 a întrebat:

Dau funda! Am o prietena, si vreau sa o fac geloasa! Imi spuneti va rog ce sa fac sa o fac geloasa?

Răspuns Câştigător
| Fizy93 a răspuns:

Sa nu fii atente la ea cand povesteste ceva interesant, sa iti fie privirea la vreo fata si cand isi da seama ca nu o asculti si te intreaba "Ma auzi?" tu zici... "Ce? Ce ziceai?". O sa reusesti asawinking dar numai daca ii pasa cat de cat de tine. Succes!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O faci geloasa la maxim daca te ar vedea cu alta de mana

| dulcykaLy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu incerci sa o faci geloasa, deoarece risti sa o pierzi!

| Auslesse a răspuns:

Pentru ce s-o faci geloasa? Voi, baietii nu stiti sa pretuiti o fata decat dupa ce o pierdeti. Iubeste-o, nu incerca s-o faci sa sufere! Ca dupa aia se intoarce roata!

| KeporLove a răspuns (pentru Auslesse):

Te contrazic. Nu toti sunt la fel, eu am pretuit foarte mult si inca pretuiesc o fata dar pentru ca un "Print cu cal alb" s-a intors din razboi eu am fost ranit de decizia ei de a inchieia legatura cu mine.

| Auslesse a răspuns (pentru KeporLove):

Atunci imi cer scuze, ca am generalizat.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Dc vrei sa o faci geloasa? oricum vb cu o fata sa iti faca jocul, si dupa aia sa ii zici iubitei tale care era jocul sa nu se ajunga la mai rau!

| anoxdox a răspuns:

Incearca sa o faci geloasa ca poate o sa ai norocul sa fie ultima ta zii cand vb cu ea sau poate mai rauwinking