| yoman13 a întrebat:

Dau funda! Bună. Am o problemă mai delicată. Sunt cu o fata de mult timp si am facut sex neprotejat de multe ori, dar dupa ultimul contact sexual am observat ca imi apar mici pete pe capul penisului. Nu ma doare, nu ma ustură, doar ca vreau sa ştiu daca e posibil sa fi contactat vreo boală de la ea. Pana acum nu am avut astfel de probleme. Am încredere in ea si ştiu ca nu ma înşală, dar e prima data cand imi apar aceste pete dupa o partidă de dragoste cu ea. Dau fundă cui ma lămureşte.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai medicul te poate lămurii, nu noi, el i ti va face analize, poate ai tu ceva sau poate are ea ceva si te irită pe tine la penis, dar indicat este amindoi sa va face ti analizele, si amindoi sa luati tratament, ca degeaba i ei numaitu tratament, ca atunci cind vei face sex cu ea te vei imbolnavii din nou, ca bănuiesc ca ea are candida. Si candida nu trece singură, ci cu tratament medicamentos dat de un medic specialist nu de vreo farmacistă oarecare, ce vârstă ave ti voi?

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la medic, amandoi!
ESte o boala cu transmitere sexuala pe care o aveti amandoi si trebuie analize medicale si tratament la amandoi.
Probabil ca petele sunt primul semn, urmand sa se inrautateasca situatia daca nu incepeti imediat tratamentul.

Răspuns utilizator avertizat
| yoman13 explică:

Mi.au trecut... fara sa merg la doctor. Cred ca a fost doar o iritatie din cauza ca ne.am iubit prea intens.

| DienutzaXs2000 a răspuns:

Ea ar trebui sa fie ingrijorata, nu tu

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DienutzaXs2000):

Amîndoi nu numai ea sau numai el, amindoi sa s i facă analize.