| anonim_4396 a întrebat:

Buna, de ieri am observat ca ma ustura capul penisului, am observat un lichid galben și nu știu ce e..rămân pete pe lenjeria intimă (sunt băiat) am căutat pe net, seamănă cu gonoree, dar nu am avut deloc contact sexual, nici protejat nici neprotejatlaughing deloc..nu știu ce sa fie, am momente când ustură, am luat Urisan, nu e antibiotic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la consult la un medic urolog, ei se ocupa de problemele organului sexual la barbati.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la UROLOGIE, ca-i cel mai probabil o infectie urinara.

| pitik200 a răspuns:

Buna, cel mai bine intrebi un medic sau pe tatal tau. Poate fii si o infectie

| ale121ale a răspuns:

Daca nu troll ezi, atunci mergi la doctor! Nu te trata cu nimic acasa! Spune i tatalui tau si mergi cu el la urolog. O infectie cu transmitere sexuala se poate lua si daca atingi cu mana foarte murdara penisul. La fel si la fete. Poate fi o infectie urinara si trebuie vazut ce fel de infectie urinara este, pentru a ti prescrie medicamentele corecte. Nu lua dupa ureche, pentru ca poti face mai mult rau!

| vlad1torex a răspuns:

Salut, si eu sunt baiat! eu zilele astea faceam laba (mă masturbam, si la un moment dat mi-a iesit sperma! what? am 15 ani