| yoman13 a întrebat:

Dau funda! Bună seara TPU. Am o problemă mai delicată. Sunt cu o fata de mult timp si am facut sex neprotejat de multe ori, dar dupa ultimul contact sexual am observat ca imi apar mici pete pe capul penisului. Nu ma doare, nu ma ustură, doar ca vreau sa ştiu daca e posibil sa fi contactat vreo boală de la ea. Pana acum nu am avut astfel de probleme. Am încredere in ea si ştiu ca nu ma înşală, dar e prima data cand imi apar aceste pete dupa o partidă de dragoste cu ea. Dau fundă cui ma lămureşte.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu va putea sa te lamureasca cineva pe baza informatiilor tale, probabil nici medicul dermatolog sau urolog fara sa fie efectuate analizele strict necesare in astfel de situatii. Din acest motiv prezinta-te la medicul de familie care sa-ti dea trimitere la un medic specialist. Multa sanatate!