| ralusycretz a întrebat:

Dau FUNDA cine ma ajuta!
Alin Vaduva a cantat la X FACTOR o melodie superba a lui Robbie Williams care se numeaste The road to Mandalay. A fost pusa melodia pe youtube cantata de Alin Vaduva, dar apoi a fost stearsa. Are cineva melodia cantata de Alin Vaduva? Subliniez...THE ROAD TO MANDALAY! plssss, cine are sa ma ajute. pupici. dau FUNDA SI TOT CE SE POATE!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Copii, voi chiar trebuie sa invatati sa cititi numele categoriilor si ce inseamna fiecare in parte.

| ralusycretz explică (pentru LeontinAndrei):

Asculta! am scris aici pentru ca aveam nevoie de un raspuns urgent, iar aceasta e cea mai accesata pagina. Vezi-ti de treaba ta! Cu ce te deranjeaza ca am postat la alta categorie?! + ca nu sunt copil, draga/ul mea/meu! oh go on

| LeontinAndrei a răspuns (pentru ralusycretz):

Daca ai nevoie URGENT, te sfatuiesc sa inveti sa lucrezi cu Google. Din cate am inteles pentru asta a fost creat. E mai util si mai rapid decat sa postezi intrebari de aiurea unde nu trebuiewinking.

| Bledea a răspuns (pentru LeontinAndrei):

Nu conteaza categoria la care a postat intrebarea ..conteaza raspunsul si nu va certati din orice prostiewinking

| LeontinAndrei a răspuns (pentru Bledea):

Stii ca mi-ai comentat un raspuns din data de 23 martie, nu? Chiar si asa tot am dreptate. Daca nu conta unde a postat atunci de ce s-au mai facut categoriile? Ganditi inainte de a vorbi.

| ralusycretz explică (pentru LeontinAndrei):

Taci acolo!

| LeontinAndrei a răspuns (pentru ralusycretz):

Nici macar nu stiu de ce imi pierd timpul cu persoane ca tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce repostezi intrebarea la categoria corespunzatoare.Numai bine.

| ralusycretz explică (pentru anonim_4396):

laughing)))) oricum am primit raspunsul. posteaza tu intrebarile unde vrei. Numai bine!
nu am nevoie de raspunsul tau. mersi oricum.