| Anonima283 a întrebat:

Dau funda.De ce ultima menstruatie a fost mai slaba cantitativ si mai inchisa la culoare? Poate fi din cauza pastilei de a doua zi sau poate fi o sarcina extrauterina daca am dureri? Am mai avut inca o menstruatie inainte de asta si a fost normala.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi și din cauza pastilei de a doua zi dar nu este o regula! Menstruația diferă dea luna la luna. Culoarea, consistenta și durata sunt diferite și nu trebuie sa existe motive de îngrijorare!