| Exeemii a întrebat:

DAU FUNDA
Hello! De ceva vreme ies afara cu prietenii foarte des si suntem destul de multi. Ne adunam si jucam tenis, fotbal etc. Printre baieti e si un tip dragut, de varsta mea si mi-ar placea sa ne apropiem putin. De vorbit, vorbim cand suntem afara. O data am jucat volei impreuna, el a vrut neaparat sa fie in echipa cu mine. Mereu vine cam pe unde stau eu si intr-o seara, in timp ce jucam volei, a intrat intentionat cu bicicleta in mine, fara sa ma raneasca. Altadata jucam baschet si a venit la mine sa ma gadile si m-a lovit incet cu mingea. Cand e pe teren se uita din cand in cand la mine. Acum cateva zile niste prieteni se dadeau pe calusei iar eu ma jucam pe telefon separat de ei. El a stat la aproximativ 10 m de mine si nu a plecat de acolo decat dupa ce am plecat eu. Din cand in cand ma mai uitam inspre el, iar el se uita fix la mine in ochi. Insa azi, am auzit intamplator o conversatie intre el si un tip, in care tipul il intreba daca a condus-o pe X acasa si ce au facut. Baiatul a zis ca da, a condus-o si au stat la ceva colt jumatate de ora, dar nu au facut nimic. Tipa respectiva e frumusica, dar putin cam piti. Nici eu nu sunt cine stie ce frumusete, dar totusi, ma deranjeaza. Azi a fost si fata X cu noi, iar el nu se prea uita la mine si s-a asezat langa ea. Ciudat ca, datile trecute cand era si ea, langa mine se aseza. Sunt putin confuza. Ce parere aveti?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Da, esti confuza si ai si pretentii.