| Mariana216 a întrebat:

E un tip de varsta mea, pe care nu il plac, dar totusi imi pare dragut. De fiecare data cand ies afara si e si el in grupul in care sunt eu, mereu face ceva sa il remarc. Spre exemplu, acum 2 saptamani a insistat sa fie in echipa cu mine la volei. In aceiasi zi era sa intre cu bicicleta in mine, intentionat. Cand jucam baschet cu niste prieteni, a venit la mine si mi-a dat cu genunchii lui in picioare, astfel incat sa cad, iar el m-a prins si m-a ridicat. Cand joaca fotbal se uita din cand in cand la mine, iar eu ma uit la el si nu isi intoarce privirea pana ce nu mi-o intorc eu. Alaltaieri a vorbit cu un prieten despre o tipa, iar eu am auzit accidental. Cred ca a spus ca e draguta tipa, nu am inteles prea bine. Cica a condus-o acasa. Alaltaieri aproape deloc nu m-a bagat in seama, dar s-a mai uitat de cateva ori la mine. Ieri insa, nu a bagat-o deloc in seama, iar se uita la mine si m-a gadilat putin. Am auzit o conversatie dintre el si un alt tip, in care ii spunea ca nu sunt urata. Dar totusi sunt confuza din cauza fazei cu cealalta fata. Chiar nu inteleg daca ma place sau care e faza. Sper sa ma ajutati voi. Dau FUNDA celui mai bun raspuns. Have a nice week :*

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

El probabil ca a spus adevarul, pentru el nu esti urata, dar nu esti singura in aceasta postura. Inca el nu s-a hotarat asupra pestelui pe care-l doreste prins in propria undita!

3 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Dacă știa că tu auzi conversația poate fi un test pentru tine să vadă daca îți pasă, și tu ești confuză, ba că nu îți place ba că e draguț. Îți place? Stai mai mult cu el nu îți place, nu vă chinuiți amândoi.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Pai a zis ca nu esti urata, dar nu a zis ca esti frumoasa.

| AdriAdrianaAdri a răspuns:

Nu stie ce vrea! Dar ca sa fii sigura fa tu primul pas inaintea altcuiva pentru ca altfel il vei pierde...