| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Dau funda! Mie imi vine menstra tocmai pe la sfarsitul luniibatting eyelashes. Si s-ar putea sa-mi vina pe 30 crying. Iar pe 30 e Liberty Parade, si nu vreau sa-l pierd crying. Ce pot sa fac sa mai reped menstra? Sa-mi vina maine, sau poimaine? sad

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Stiu ca exista la farmacie niste pastile pentru asa ceva. Du-te si intreaba ca asa e cel mai sigur.

| vrrra a răspuns:

Sa nu faci nimic, las-o sa vina cand trebuie.

Cine a zis ca nu poti sa te duci la Liberty daca esti pe stop?
P.S. : i-ai mai multe tampoane si du-te!

Distractie placuta!

| Bombonica1 a răspuns:

Incearca la recomandarea doctorului sa iei anticonceptionale.Ii zici si tu ca ti-a inarziat ca altfel nu iti recomanda.

| wiufh a răspuns:

Incearca bai fierbinti si multa miscare, dar nu garantez.
Exista pastile care intrerup menstruatia pentru o vreme, sau o amana cateva zile, ai putea sa le incerci dar nu prea iti recomand...