| Bubuu a întrebat:

Poimâine vine sfârşitul lumii? Abia a zis la ştiri că s.ar putea să vină un cutremur să provoace sfârşitul lumii.

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu vine, stai linwinking

| AndreiZz a răspuns:

Totul e vrajeala, religia e vrajeala, poate sfarsitu crizei o vrut sa spuna, sau sfarsitu guvernarii lui boclaughing.No sa se intample nimic in 21 si nici in 21 dec 2012.

| Bylok a răspuns:

Da sigur...chiar de ziua mea laughing daca ar fi sa se intample asa(dar sunt sigura ca nu o sa fie) o sa il consider un cadou laughing

| catutzza a răspuns:

Asa zicea si de gaura neagra...mai tii minte, anul' trecut, nu credbig grin

| Deiysucza a răspuns:

Nu ar trebui sa crezi tot ce zic cateodata nu este adevarat doar se mai insala si ei dar despre cutremur s-ar putealaughing