| VreauFete a întrebat:

Dau Funda. Sa presupunem ca vreau sa fac dragoste cu prietena mea ( am2 virgini). Cand introduc penisul daca mi se rupe ata eu ce draq o sa mai fac? Ca decat o so dezvirginez, poc se rupe ata, durere la am2 si pe urma? nu pot sa mai ***! Ce-! de facu†?

4 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Cu ata aia poti **** cat vrei nu se rope naaaahh nici daca vrei laughing) cat despre ea trebuie sa o pornesti sa o exciti ca sa poti totusi sa iti introduci cevaul tau apoi totul e okay s-ar putea chiar sa nu va doara pe nici unul trebuie sa fii totusi mai incet ca e 1 data o va durea pe ea dupa accea

| Korrawi a răspuns:

Folosesti (ar fi trebuit sa te gandesti oricum la asta...) un prezervativ si nu se rupe nimic, foarte simplu. Chiar daca sunteti amandoi virgini, parerea mea este ca e mult mai sigur asa, cu prezervativ, ma refer folosirea lui ca metoda contraceptiva.

| Robert92 a răspuns:

Era o vorba la care eu iti voi spune doar esentialul ' cat ai degete si limba.' laughing
Eu zic sa te mai interesezi putin cum sta treaba,nu este obligatorie ruperea acelei atze la primul contact sexual,si, pe langa asta, nu iti imagina ca vei simti o durere asemanatoare ruperii unui os.Mai mult va fi o senzatie de jena, combinata cu usturime si.ma rog.Mai documenteaza-te happy
Cat despre durerea partenerei, cu cat te vei documenta mai mult cu atat ii va scadea ei durerea in momentul actului happy

| κλάους a răspuns:

O sa te intreb si eu ceva: "Bro, ai sange-n vena?" Frate, te doar daca ti se rupe prostia aia mica?laughing LOL! Si, sunt SLABE sanse sa se rupa prima data. Si oricum, nu o sa fie durere mare, tu continuii sa o bagi, si uiti de durere imediatlaughing