| Mitrecelmare a întrebat:

In ce pozitie sa-mi dezvirginez prietena incat sa nu simta durere mare?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Capra ţa ţa ţa căpriţă ţa cu iaurtul ca sa-l fac

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In lift

| corbulalbrosu a răspuns:

Cea mai indicata pozitie pentru a dezvirgina o fata care in timpul penetrarii sa aiba dureri cat mai reduse, este cea denumta "la umeri craci" cu pozitionarea/amplasarea unei pernute sub fundul ei pentru a-i iesi/a-i scoate cat mai in evidenta vulva ei. big grin Succes!

| Emilian65 a răspuns:

In pozitia misionarului poti s-o dezvirginezi fara dureri prea mari.

| MonicaMoni a răspuns:

Pozitia Misionarului e perfecta pentru asta,dar asta depinde si de fiecare fata, nu e aceeasi durere la toate, cauta metode sa o distragi de la durere, muscand-o de ureche sau de buza, ceva sa nu se mai gandeasca la asta!