| Rares2022 a întrebat:

am o intrebare
Vreau sa dezvirginez am 16 ani stiu ca ma v a tine 2 3 minute sunt cu aceasta fata de 2 luni si ea numai este virgina cred ca are si vaginu mai larg.unde introduc penisul in anus sau in vagin dar cred ca in vagin nu se poate rupe ata. avand in vedere ca ea numai esti. Explicati mi va rog

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tu nu stii unde trebuie sa intri, dar "crezi" ca "fata are vaginul mai larg"?!
Greu de crezut ca te va accepta, daca ar stii cum stai cu gramatica.

| mihai69 a răspuns (pentru PsihoSex):

Daca ar stii cum stai cu gramatica. = LOL!
===
on topic:

Ața nu se rupe în mod normal.
Penisul îl introduci unde te va lăsa ea, nu unde vrei tu... Cel mai probabil în vagin, evident.
Spor!

| minrest a răspuns:

Nu trebuie sa ti se rupa nimic, si nici nu are cum sa se rupa. Dupa ca ai un raport sexual, nu mai esti virgin si gata.

| Speed99 a răspuns:

Ata este elastica, si ca orice elastic, poate foarte usor sa se intinda fara sa fie nevoie sa se rupa.

| vanilla80 a răspuns:

Nu-s eu asul gramaticii, dar tu înainte să fuți ar trebui să înveți să scrii corect românește.

| Rares2022 explică (pentru vanilla80):

M am grabit cand am scris cumetre

| OMFGConrad a răspuns (pentru Rares2022):

Ești grăbit din fire, este că da?! laughing

| popastefana a răspuns:

Eu la 10 ani eram mare jucator de minecraft aveam armura de diamond si casa din lemn...