| QuizMaster a întrebat:

DAU FUNDA SI VOT! Deci mi-am luat Lg Optimus One p500, si am net pe mobil si Android Market in telefon. Vreau sa pun muica in telefon dar nu prin Bluetooth, iar un prieten mi-a spus sa downloadez ca e gratis o aplicatie de pe android market, si prin aplicatia aia o sa pot downloada ce muzica vrea gratis. Dar am uitat cum se numeste aplicatia.

Imi puteti spune voi cum se numeste aplicatia respectiva? Imi puteti descrie cum functioneaza?

1 răspuns:
| Alle01_1213 a răspuns:

Nu stiu despre ce aplicatie vorbesti dar poti intra pe cucurigu.ro pe telefon si iti descarci de acolo. iti apare pagina, dai search, scrii numele melodiei, si dai search si de acolo poti downloada orice muzica vrei gratis. apropo imi apare acolo 3 chestii ca sa downloadezi. prima e doar pentru 15 sec, a doua e doar pentru refren, iar a treia e pentru melodia completa.