| QuizMaster a întrebat:

DAU FUNDA SI VOT! Deci mi-am luat Lg Optimus One p500, si am net pe mobil si Android Market in telefon. Vreau sa pun muica in telefon dar nu prin Bluetooth, iar un prieten mi-a spus sa downloadez ca e gratis o aplicatie de pe android market, si prin aplicatia aia o sa pot downloada ce muzica vrea gratis. Dar am uitat cum se numeste aplicatia.

Imi puteti spune voi cum se numeste aplicatia respectiva? Imi puteti descrie cum functioneaza?

Răspuns Câştigător
| Stefanx a răspuns:

Nu sunt sunt eu expert dar uite cateva seiteuri de unde poti cauta si descarca muzica merge la orice telefon : cucurigu.com, http://www.musicdownloads.com si downloadmusic.org.