| ɴʏɢʜᴛᴍᴀʀᴇ a întrebat:

Am si eu o problema: Am luat dupa Google Play o aplicatie pentru a inregistra convorbirile telefonice aceea aplicatie se numeste Call Spy. M-am uitat pe google pe PC si multi au spus ca e o aplicatie foarte buna si sa va spun ceva despre telefonul meu este un amarat de LG Optimus One P500, android 2.3.3. Dar problema e ca, cand dau sa intru pe aplicatie se face diplay-ul negru dar nu se blocheaza.

Aveti vreo rezolvare pentru aceasta mica, mare problema?

Sau daca stiti o alta aplicatie pentru acest telefon care functioneaza 100% pe telefonul LG Optimus One P500 pentru Android 2.3.3.

1 răspuns:
| Roibu a răspuns:

Buna numele meu este Roibu Constantin Voluntar IT Si Telecomunicatii.
Inainte de a intreba cum instalezi acea aplicatie va trebui sa stii ca inregistrarea nu se face fara acordul persoanei pe care tu o inregistrezi si ca inainte va trebui sa isi de acceptul pentru a nu te acuza de Violarea Corespondentei Telefonice. Eu am un Huawei G6620 acesta are aplicatia telefonului asa este din fabrica. Atentie unele aplicatii Google pot avea conexiune la Internet si pot transmite date catre Serveru-l Central Google. Iar Google isi rezerva dreptul de a ti asculta convorbiriile inregistrate.
Revenind la Problema ta este asa ca el poate suporta/instala aplicatia dar nu o poate rula adica nu functioneaza asa ca te rog sa mergi la un Magazin/Diler/( Cel Mai Bine Reprezentanta) a carei Cartela o Folosesti Ai Cosmote mergi la Geramanos/Comote ai Vodafone mergi la Ilex, Vodafone etc.
Verificarea nu te va costa nimic si constatarea defectiuni comform Certificatului de Garantie.
Daca in ai nelamuriri si pentru mai multe Informatii te rog sa ma contactezi pe messenger la una din aceste adrese:
roibuconstantin@yahoo.com ori pe adresa lacrimilem@yahoo.com.
Cu Stima si deosebit respect Roibu Constantin