| CristianChivescu a întrebat:

DAU FUNDA + VOT!
Daca nu ma baga in seama pe mess adica nu ma intreaba prima "ce faci?" inseamna ca nu ma place?

6 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

Poatee ii preaa ocupataa, sau asteapta sa incepi tu conversatia happy!

| Andramarina35 a răspuns:

Buna bag-o tu in seama prima data ca fetelorr ii este rusine sa inceapa convorbirea funda?

| kryszta a răspuns:

Nu inseamna ca nu te place poate fata este mai timida...si noi fetele suntem pe conceptia ca baiatul trebuie sa afca primul pas...deci nu mai astepta si fa-l succes!happy

| nordka a răspuns:

Fetele sunt foarte orgolioase din fire si asteapta sa faci tu primul pas... ca sa nu dea impresia ca sunt ele alea disperate dupa tine si de fapt isi tot pun intrebari de genul: de ce nu intra pe mine? oare sunt prea asa sau prea asa? nu ii plac? daca intru pe el va crede ca sunt stresanta, disperata?

| kitishor a răspuns:

Buna. faptul ca sunt fata, stiu sa-ti raspund: Fetele asteapta ca baietii sa faca primul pas! Suntem cam rusinoase defel.
Nu trebuie sa-ti faci griji! Fetele sunt in special rusinoase cu baietii pe care ii plac!

happy Bafta in toate!

| CyberKingAlex a răspuns:

Ce intrebare!
Daca e senzuala cu tine atunci te place si daca nu te intreaba vrea sa vada daca o placi