| CristianChivescu a întrebat:

Daca nu ma baga in seama pe mess ea prima inseamna ca nu ma place? Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| capsunica_8366 a răspuns:

Ehhh.nu cunosti deloc fetele, poate ca da, poate ca nu.insa chiar daca te place ea nu iti va scrii prima pentru ca asta e firea fetelor,asta ne caracterizeaza pe noi si nu ca nu am placa acel baiata pur si simplu suntem prea mindre ca sa recunoastem,dar totul pina la un moment, eu zic ca tu trebuie sa faci primul oas si sa o bagi pe ea in seama, tu trebuie sa-i scrii de aia si esti baiat.asaca capul sus si mari succese! sa o cuceresti! funda? xD

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are interes in tine si normal ca nu te place.

| ionutzul31 a răspuns:

Nu neaparat. Poate e mai timida de felul ei.

| psycho771 a răspuns:

Cristi, vad ca pana acum ti-au raspuns 2 baieti, iar fata fiind nu sunt de acord cu ei. Cand eram ceva mai mica si vedeam ca cel pe care-l plac iintra pe mess sau este deja acolo ma intrebam daca a vazut ca eu sunt on. Desigur ca nu as fi intrat pe el, pentru ca e baita, iar el ar trebui sa vina la mine, sa fie cel ce ma curteaza. + de asta, m-as fi simtit destul de nasol sa intru pe el si sa ma creada tupeista sau insistenta. Sfatul meu e sa o abordezi tu primul. Daca nu te place iti dai tu seama pe parcurs, dar deocamdata vorbeste cat mai mult cu ea, indiferent ca nu da ea prima semne. Tocmai ca nu da semne cred ca te place...

| Yoana a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt două variante: ori nu îi pasă de tine, ori este timidă şi vrea să fie băgată ea în seamă.

| TheMO a răspuns:

Inseamna ca vrea sa ii dai atentie si daca ii dai atentie se imprieteneste mai mult cu tine isi face o impresie buna si puteti fi un cuplu.big grin

| Adela95 a răspuns:

Dap