| Meuniqa a întrebat:

Dau fundita! ajutati-ma. Eu iubesc un baiat care la moment se intilneste cu cea mai buna prietena a mea, dar ea nul iubeste.Cum credeti ar trebui sa-i spun despre sentimentele mele, sal intreb daca simte ceva pentru mine? Dar cum s-o fac mi-e frica nu i-am spus niciodata unui baiat despre sentimentele mele.

Răspuns Câştigător
| Delire a răspuns:

Buna! nu ii poti spune deodata, ca buey vezi eu te iubesc! trebuie incetu' cu incetu'...incearca sa profiti de fiecare zi pentru a te apropria de el, si ai sa vezi ca relatia de prietenie o sa avansezi si mai multwinking o sa inceapa si el sa tina la tine, sa te cunoasca mai bine! si celelalte vor veni de la sinewinking! si daca vrei sa vb mai multe:* trimite'mi un mesaj in privat! o zi cat mai placuta>:d

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexH a răspuns:

A inceput sa mi se para ciudata categoria asta. Zilnic dau de minim 3 intrebari in care tipul/tipa pe care il/o placi se intalneste cu cea mai buna prietena a ta. Niciodata cu un prieten oarecare sau simplu amic, intotdeauna CEL MAI BUN. Chiar toata lumea traieste intr-o telenovela? Ma indoiesc. Unele intrebari deja sunt puse din lipsa de ocupatie, pe cat sunt de penibile, pe atat sunt de identice.

| ewe a răspuns:

Pai poti sa-i spui fara sa il stresezi ca tu simti ceva pentru el...
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasic.prietenul celei mai bune prietene.fiindca ti s-a parut tie ca se uita mai gales la tine decat la ea.atata egoism si prefacatorie nu am vazut.

| XxDenyzaxX a răspuns:

Incearca sa stai pe langa prietena ta ca sa ii atragi atentia eu asa am facut incearca si tu serios! Sper ca te va ajuta sfatul meu.

| caramell a răspuns:

Daca nu poti sa ii spui ca il iubesti, ai putea sa ii dai de inteles de sentimentele tale, prin comportamentul tau, dar va trebui sa ii spui si celei mai bune prietene ale tale de sentimentele tale pentru el si poate asa o sa se dea din drumul tau...asta daca este o prietena buna asa cum spui

| caramell a răspuns:

Aaaa...si nu uita, fi putin mai misterioasa, baietilor le plac asta