| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita.aseara am fost la prietenul meu si am facut pe suparata ca am vrut sa vad reactia lui si a fost asa ca o mica gluma; stateam suparata si nu i-am scos un cuvant, i-am zis apoi ca plec acasa si el a venit, m-a condus si era trist si tot ma intreba ca ce mi-a facut, cu ce m-a suparat, cu ce mi-a gresit, apoi eu am inceput sa rad si i-am zis ca am glumit si el a zis:de glume din astea iti arde tie, ai vrut sa vad ce zic nu? Bun, in cele din urma m-am intors la el si era asa vesel parca cand a auzit ca e doar o gluma, dar a zis ca imi face el mie figura.Azi am fost la el si toate bune si frumoase, dintr-o data s-a suparat pe mine ca au fost niste prieteni de-a lui la el si eram si eu acolo si eu am cam facut figuri cu el, el dansa si eu i-am scos din priza boxelelaughing, si chestii din astea si el pentru atat s-a supi ca dc fac figuri si de fata cu pr lui ii scot eu boxele din priza, eetc, eu atunci am zis ca plec acasa, m-a condus si tot supi era ca dc plec asa repede si nu stiu ce, atunci eu i-am zis ca mai bine plec daca el tot suparat e, a zis ca poate vr sa plec in alta parte si a inceput cu gelozii ca cica sa nu cumva auda ca nu m-am dus acasa ci in alta parte ca o sa imi para rau si nu stiu ce, eu am plecat si el m-a strigat si m-am facut ca nu aud, atunci m-am oprit si i-am zis ca ce vrea? La care el:nimic, te faci ca nu auzi ce esti surda...sad, m-am supi tare pe el si am plecat, acum ma gandesc oare nu cumva face asa ca i-am facut si eu acea gluma sau chiar e motiv de suparare? Ce e cu el oare?crying

12 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Nu trebuia sa faci asa cu el.Cand ai facut tu pe suparata, ai vazut ca apoi si-ar revenit si a fost vesel, dar faza cand i-ai scos boxele din priza de fata cu prieteni tai nu trebuia sa o faci sub nici o forma.[-x pe bune ca a avut si motive sa se supere
Baietii niciodata nu suport fazele astea,, copilaresti,, de fata cu prietenii lui, nu se simt ei bine. Apoi tot tu ai facut pe suparata si ai vrut sa pleci, nu avea nici un motiv. A inceput cu motivele de gelozie, pentru ca tine la tine happy dar te-ai purtat cam aiurea.
Ar fi frumos din partea ta sa ii ceri scuze pentru faza aceea si pe viitor sa ai grija ce glume mai faci, si de fata cu cine.

| Luori a răspuns:

Dar tu nu crezi ca te joci prea mult cu el?!

| Anecherry a răspuns:

De acord cu » ℓøяε. cati ani ai fetito? tare curioasa sunt.

| 31957319 a răspuns:

Cu joaca asta se pierd multe relatii si in general fata este cea care se joaca si se arde, dupa care se intreaba de ce. Inceraca sa faci glume mai cu bun simt, chiar daca ii cu prietenii tu esti centrul universului sau. Oare ce parere au avut ei despre comportamentul tau?
Dupa ce l-ai frecat cu boxele, tot tu; Hai ca plec...
Si mi se pare normal sa fie gelos...
Cand tu ar fi trebuit sa fi cu el, ii zici ca pleci; i-ai stricat momentul dupa care hai ca plec...
Te superi ca ii gelos? ha... el nu ii gelos, te iubeste doar ca nu stie cum sa o arate, asa ca o arata sub forma de gelozie...
Si tot tu te-ai facut ca nu il auzi...
Sfatul meu ii sa mergi la el, cum mergeai si alta data...
Si nu rezolva prin telefon, poate cu un simplu mesaj; Mi dor de tine! Si ai sa vezi ce multe au sa se schimbe.

| Atotstiutorul a răspuns:

Da s-a suparat cu adevarat pe tine, dar doar pe moment ii v-a trece cu siguranta supararea pe tine. pe viitor nu mai incerca sa faci glume de genul acesta!

| Andreea_7493 a răspuns:

Pai a avut motiv de supararestraight face. Cand e de fata cu prietenii lui, tu ii faci faze din astea? E si logic ca s-a suparat... El daca iti facea tie asa cand erai cu prietenele cum era? Ti se pare un gest frumos? O sa-i treaca supararea dar ce ai facut tu nu e "gluma "

| zanesiprintese a răspuns:

laughing) suna-l. intreaba-l daca i-a trecut, o sa-i treaca oricum... dar.

| Genius21 a răspuns:

Baietii urasc sa fie luati peste picior ( sunt baiat asa ca stiu... ). Nu trebuie sa faci glume de genul acesta, totusi, el credea ca a gresit cu ceva...
Acum este alta problema, cum il faci sa te ierte... Dupa o astfel de intamplare, ii destul de greu. Daca cumva incearca sa te pacaleasca cum ai facut tu cu el, intra in jocul lui, poate asa o sa va impacatibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te suna el dk te iubeste.asa facem noi baietii.tot noi cedam pentru suntem mai buni, nu ca voi nu ati fi dar aveti o coasta de drac in voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga...cred ca e serios aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuia sa-i faci faze din astea? Acum trebuie sa-l inveselesti! Partide peste partide! Asta le place barbatilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sunt baiat si nu suport ca prietena mea sa faca fazze din astea
hai ca faci pe suparata si dupa aia ii spui ca e gluma se mai accepta
dar faza cu boxele in fata pr lui a picat nasol rau de tot si dupa aia tot tu hai ca plec... cereti scuze