| RoxanaGhost a întrebat:

Deci azi am dat drumu la PC, si dintr-o data mi s-o inchis si facea un pârâit ciudatstraight face... am scos boxele din priza si acum mergestraight face... oare e priza de vina? sau boxele?

Răspuns Câştigător
| Sarius1994 a răspuns:

Nici una nici alta dupa cum spui tu n-are nicio treaba daca so inchis e de la unitate, daca e in garantie te descurci tu daca nu du-o la un service e 20-30 un control sau daca te pricepi vezi si tu ce are poate e de la sursa ori e plin de praf si nu face fata coolerul si doar trebuile curatat, P.S. daca era de la boxe nu se mai inchidea pc se auzea paraitu ala si cam atat

| RoxanaGhost explică (pentru Sarius1994):

Era de fapt din pod de la firidalaughing dar mersi pentru ajutor :*

1 răspuns: