| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita! Spune`ti din experienta, sau din imaginatie, niste scenarii tari de iubire care ar ramane niste amintiri superbe. [de ex.saruturi in ploaie] si mai departe astept ideile voastre.

Răspuns Câştigător
| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Pai mie mi s-a intamplat asa eram eu si X pe o plaja noaptea si era luna plina si mii de stele pe cer ne sarutam in truna si vantul adia usor... a fost cea mai frumoasa relatzye a mea...

2 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Relatie la distanta. intalniri in autogara. lacrimi varsate de dor...

| alexa007 a răspuns:

Eu de exemplu am facut pe jos din petale de lalele o inimioara in care am scris I❤U, dar chestia asta am facut-o din plictiseala nu pentru cineva.