| anonim_4396 a întrebat:

Dc eu il iubesc, iar el iubeste alta fata?straight face...De ce mereu se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Pentru ca esti prea egoista si l vrei doar pentru tine~~! Esti prea visatoare si ai impresia ca tot ce zboara se si mananca Esti la varsta la care ai doar de suferit din Dragoste Cind vei ajunge la o varsta matura cu siguranta vei fi mai detasata asa ca nu ti mai pune atitea intrebari si lasa te dusa de valul adolescentei si bucurate de viata razi plangi si mergi mai depaerte viata nu sta intr un singur baiat s au intr o singura fata asa ca fruntea sus si mergi mai departe ok?
apropo cati ani ai? daca nu s prea curios.asptept mess pe privat sincer mi ar placea sa te cunosc... te pup dulce...

17 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Ba ce oameni rai, sa mor eu. acu' n-o mai ardeti cu frumusetea sufleteasca sad chiar ii vad sufletul alexutSei din unghiul ala.

| WooLove a răspuns:

AlexutSa@ toate la timpul lor. fiecare copac are Umbra lui.
Pedala@ Fat-Frumos de ce jignesti, nu mai fii badaran invata sa vorbesti frumos... se vede ca esti frumos dupa cum vorbesti dar mintea tot stramba o ai!

| Pedala a răspuns:

Dc tu ii iubesti, iar pe tine nu te iubeste nimeni?

| Pedala a răspuns:

Ca esti urata!?

| adi4ever a răspuns:

Si milka iubeste...ciocolata!

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai daca tu esti fata din poza esti o grasa oribila deci stai lin ca nu numai el nu te iubeste ci nici un baiat nu te iubeste si nici nu te v-a iubi vreo unu vreo data.deci.date la fete poate acolo vei avea succesthinking sau.sinucide-te thinking laughingrolling on the floor

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

XSmile noi n-o descurajam noi spunem adevarulwinking sa fim seriosi ce baiat se uita prima data la suflet?laughing mai intai se uita la corp si pe urma la suflet si alte aspectewinking eu nu zic ca daca esti gras nu mai ai nici o sansa...si eu am fost mai plinuta intr-un timp si am avut prieteni chiar draguti dar alexutSa asta e urata cu totu.sunt fete plinute care sunt dragute la fata de ex.dar ea e umflata si la fata. zici ca e o scroafa care sta sa explodeze.laughing

deci alexutSa hai ca-ti mai dau un sfatlaughing : lasa chipsurile, pizza si nu mai baga in tine de la mc daca vrei sa te placa baietii. daca vrei sa ai primul prieten la 50 de ani.(unu care are tot 50-55 si nu mai vede bine) faci cum vreiwinkinglaughing

| bianca240 a răspuns (pentru MyNameIsNotImportant):

Ce nesimtita esti!straight face.ai mentionat mai sus ca si tu era candva grasa asa ca nu te mai lua de altii! nu o faci sa se simta mai bine jignind-o.tu cred ca nai avut un prieten in viata ta cu vocabularu asta!happy si nici nu o sa ai pana pe la 40-45 d anihee hee

| vεηiη a răspuns:

Pentru ca dupa poza de la profil esti foarte foarte urata.
Cum dracu`sa te iubeasca cineva, aratand in halu`ala.
Cred ca si maicata te uraste straight face

| AlexutsSsa96 a răspuns:

De ce eu iubesc un baiat, iar baiatul respectiv iubeste si el o fata(care acea fata din pacate nu`s eu)...ce nu`ntelegeti?

| Prigatdevisine a răspuns:

Pentru ca asa e viata thinking Stii tu vorba aia smug " Ne-am indragostit ca naiba! Eu de tine, tu de alta" laughing

| house07 a răspuns:

Doua cauze posibile:
1.Pentru ca esti urata inca faci cepele sa planga
2.Pentru ca nu ai o personalitate
3.Pentru ca iti plac taranii.
Cam astea ar fi, in idee. Alege tu.

| xSmile a răspuns:

Am văzut că unii de aici te descurajează, ce să faci. fiecare cu părerea lui!
Tu să nu te descurajezi, fiecare își găsește perechea potrivită, la momentul potrivitwinking
Se întâmplă asta pentru că viața asta e nedreaptă. Nu știu ce să îți zic. Sincer! Poate băiatul ăla o să își dea seama că a greșit, și poate vei avea o șansăwinking Îți doresc succes! kiss

| anakondaba_4393 a răspuns:

.Stupida intrebare, poate pentru ca esti... egoista, rea, si nu lasi de la tine niciodata!happy

| Simona456 a răspuns:

Eu cred ca unii gresesc pentru ca nu conteaza cum arti uite si eu sunt un pic mai plinuta si imi place un baiat care e cu 4 ani mai mare decat mine,vorbesc cu el pe mess imi spune lucruri frumoase uneori cred ca ar trebui sa ii spun ca il iubesc dar degeaba pentru ca de viecare data interivine asazisa prietena a mea care el o iubeste si e de aceiasi varsta cu mine, si nici eu nu inteleg ce sa fac dar nu uita ca in dragoste si razboi totul e permis draga mea asa ca nu renunta va tot posibilul sa devii mai placuta si mai interesata de ce face el si poate el se va gandi ca tu esti persoana pe care o iubeste, apropo nu uita sa discuti mereu cu el despre iubire, sa stii ca asta incerc sa fac si eu si incepe sa imi reuseasca, nu uita sa nu renunti trebuie sa fii fericita, m-am saturat sa las de la mine asa ca fa tot posibilul sa il indepartezi de fata aia, inca odata in dragoste si in razboi totul e permis NU RENUTAAAAAAA!

| bianca240 a răspuns:

Ce vocabular aveti unii!straight face.Si ce daca este mai grasuta? Nare nimic. fata si eu sunt in aceeasi situatie.cel mai bine este sa treci peste sa vorbesti frumos cu el sa il intrebi cum merge relatia intre ei 2 sa nu dai de inteles ca il iubesti cum am facut eulaughing.sa fi prima care ii sare in ajutor la greu.sa il faci sa creada ca tie chiar iti pasa de el si ca esti o amica adevarata! poate intr-o zi o sa il cuceresti.daca nu trateaza-l cu indiferenta. daca il doare iseamna ca ii pasa de tine si ca totusi putin acolo si el te iubeste. daca nu-i pasa cal tratezi cu indiferenta uitalbig grin.succes!:*

| andreea_9717 a răspuns:

Frumos vorbiti unii dintre voi! ei ei, stati linistiti ca unii baieti nu se uita numai la fizicwinking si nu vb in necunostintza de cauzawinking si eu sunt mai plinuta, dar de aia nu ma plang. acum...''trebuie sa aleg'' din 3winking si credeti-ma ca is baieti de baieti nu oricewinking dar ma rog nu conteaza asta.dar sa va spun ceva ce imi place mie sa spun de slabit se poate slabi,de ingrashat te poti ingrasha,ai un defect vizibil sunt operatii estetice slava domnuluiwinking dar pentru suflet este vreo operatie? nu estewinking asa ca uitati-va si dincolo de fizic, pentru ca veti avea doar de castigatwinking mult succes alexutsa! baieti sunt destui crede-mawinking si eu eram asa inainte, dar cu putina incredere o sa vezi ca iti va fi mai binewinkingtake care!