| AnonymNumeValy a întrebat:

Dc m-a refuzat? sad oare cu ce i-am gresit

10 răspunsuri:
| ticu a răspuns:

Te-ai stresat prea mult. Fi relaxat si daca e vorba de o printesa. Imd ce iti oferi sufletul pe tava ea il fura si iti da inapoi o privire parsiva, iar tu te intrebi de greseala. Fi mai al drecu si sa vezi ca o sa ai succes mai mult.

| AnonymNumeValy explică (pentru ticu):

Cum adica sa fiu mai al dracului? cum sa ma comport? :

| chupachups1234 a răspuns:

Ai freza naspa thinking

| TheCyrusFever a răspuns:

Prea multa prostie!sad mai taie din ea da'o draq' si o sa te placa happy

Răspuns utilizator avertizat
| Alishia a răspuns:

Poate nu i-a placut ceva la tine, sau placea alt baiat, sau....nu-i convenea sa stea cu tine.

| Alishia a răspuns:

Ha? ...fi o idee mai exact daca vrei sa inteleaga cineva ceva din ce zici

| Mihai26 a răspuns:

Genial rolling on the floor