| Alecsandraa97 a întrebat:

Dc nu imi rasp la intrebari? chiar am nevoie de ajutor la ultima intrebare! :|

http://www.tpu.ro/......-in-ochii/

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Bai cate probleme pe capul tau laughing)))))))))))))Eu nu stiu de ce iti omori creierii cu chestia asta ca nu e nimic iesit din comun.Altii fac sex fara sa-si cunoasca numele unul altuia si tu doar pentru un pupic iti faci atatea probleme.Stai linistita ca si lui i-a placut, daca nu-i placea te lua frumos de manecutza si-ti spunea ca imbratisarea lui ai perceput-o prost.Deci nu-ti mai fa probleme ca totul e in regula. O zi buna!