| anonim_4396 a întrebat:

HEiii TPU :] VReau multe rasp. :] Dau funda si voturi :X Deci acum o zii am pus o intrebare.

Azi, iarasia inceput sa ma bage inseama, ca si cur nu s`ar fi intampalt nimic :| Deci presupun ca a facut`o intentionat. Voi ce credeti. Asta e singura explicatie care pare mai normala:)). Sa profite de mine, nu ar putea;) E un baiat, ft. dragut, si stie sa aprecieze o fata, va spun clar asta:] deci? :)) Voi ce credeti, un sfat ceva :))? MUltumescc enorm :X [si scuze de greseli ]Kisses =pe

http://www.TPU.ro/......scoala-un/

1 răspuns:
| melisafdv a răspuns:

Eu zic sa incerci totusi, cine stie, poate reusesti :*