| anonim_4396 a întrebat:

HEiii TPU :] VReau multe rasp. :] Dau funda si voturi :X Deci acum o zii am pus o intrebare[ http://www.TPU.ro/......-un-coleg/ ]
Azi, iarasia inceput sa ma bage inseama, ca si cur nu s`ar fi intampalt nimic :| Deci presupun ca a facut`o intentionat. Voi ce credeti. Asta e singura explicatie care pare mai normala:)). Sa profite de mine, nu ar putea;) E un baiat, ft. dragut, si stie sa aprecieze o fata, va spun clar asta:] deci? :)) Voi ce credeti, un sfat ceva :))? MUltumescc enorm :X [si scuze de greseli ]Kisses :*

Răspuns Câştigător
| blackangel95 a răspuns:

El sigur a facut asta ca tu sa iti spui tot felul de intrebari ce s-a intamplat cu el? de ce nu ma baga in seama? el doar te a testat sa vada cat rezisti fara el, sa vada daca tu o sa il bagi in seama pana la urma. eu cred ca te place foarte mult si incearca sa iti atraga atentia intr-un fel sa vada daca si tu simpti ceva pentru el, daca si tu simpti la fel arata-i sentimentele nu iti fie rusine ca pana la urma se va plictisi sa te astepte si va renunta la tine. deci ce zici funda?

1 răspuns:
| がさいゆの a răspuns:

Poate tea iertat sau a inceput sa simta ceva pentru tine...MULT SUCCESwinking