| velo a întrebat:

Dc uni baieti refuza sa te prezinte parintilor? dupa un an de relatie...

Răspuns Câştigător
| oana_9912 a răspuns:

Probabil le este teama de reactia parintilor. poate parintii sunt mai comunisti, poate el nu consiera acea relatie destul de importanta incat sa faca pasul ca fata sa-i cun parintii, poate nu`i plac astfel de lucruri, poate ii place sa fie putin mai distant cu parintii ca sa nu se bage in relatia lui. mintea si sufletul nu le poti cunoaste niciodata in totalitate.

6 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Mie mi'ar place sa ma prezint parintilor fetei cu care stau. In felu asta stiu si ei cu cine umbla

| Pacala a răspuns:

Probabil nu esti fata pe care vrea prietenul tau sa o prezinte parintilor happy

| Miauti a răspuns:

Deoarece se va desparti de tine peste un an

| GabiArian22 a răspuns:

Mie mi-ar place dar acu depinde de fiecare sunt baieti care se tem de asa ceva sau pur si simplu nu au ganduri serioase se gandesc doar la sex... etcwinking

| sucharina a răspuns:

Probabil nu e pregatit.parintii incep cu intrebari.si sfaturi care de obicei sunt plictisitoare dupa mintea anumitor baieti.(ex.ai grija cum faci sex, unde te duci cu ea.etc.)sai nu vrea o relatie serioasa si de aceea evita sa ii cunosti parintii.

| jstRadu a răspuns:

Depinde si despre ce categorie de varsta e vorba. oricum nu vad ce importanta are asta... daca te iubeste te iubeste si fara sa te stie parintii luiwinking