| lonelyboy a întrebat:

De 2 luni umblu cu o fata de 17 ani care urmeaza sa faca 18 nu peste foarte mult timp. Eu am 20, o plac, insa mi-e destul de ciudat sa stau cu ea fiindca eu nu mai sunt virgin si ea inca e.

Problema este ca ea a stat cu un tip 2 ani si nu au facut nimic din cauza ca ii e frica de fratele ei mai mare, atunci ma intreb eu ce sanse am dupa doar 2 luni.

Niciodata nu i-am propus nimic, nici macar nu stiu daca se gandeste la chestia asta sau e prea copila, nu vreau sa o presez dar incep sa ma simt aiurea.

Nu stiu cum sa pun problema in cazul de fata, am avut rabdare pana acum, dar e un caz mai ciudat, cu restul fetelor am facut-o dupa 2-3 luni deja sau macar vorbeam despre asta. Sfaturi?

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Tu nu înțelegi? Are doar 17 ani. De ce ai luat-o dacă nu-ți convine?
Nu ți s-a trezit cocoșul în astea 2 luni? Nu cred...

A stat cu ăla 2 ani pentru că avea 15 ani, ori tu atunci ai vrut s-o facă?!

| Gαηαmα a răspuns:

Buna.Pai eu spun ca daca o sa ajungi sa o iubesti, o sa ai rabdare.Ea e o fata cuminte, depinde ce planuri ai tu cu ea, totusi sunt doar 2 luni,tu poate esti obisnuit sa faci asta,dar chiar nu e normal,intr-o relatie de iubire, parerea mea. Unele fete nu vor sa aiba prea multi parteneri, poate unele vor doar unul. Daca crezi ca nu poti sta si mai ales ca este si din cauza fratelui sau, mai bine renunta, poate se vor crea probleme.

| Abbcdd a răspuns:

Mai asteapta 2-3 luni apoi incearca sa ai o discutie despre asta, nu mai e ca atunci cand era cu respectivul tip, acum e aproape majora, nu o sa ii mai fie frica de fratele ei. Tot ce conteaza e ca ta sa mai ai putina rabdare nu va trebuii sa asteptati ani laughingwinkingBafta:*

| LoredanaLory98 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea despre asta si explica-i cum sta treaba, odata si odata ea tot o va face, daca nu cu tine, cu altu. Trebuie sa vorbiti. Bafta.