| lonelyboy a întrebat:

De 2 luni stau cu o fata de 17 ani care urmeaza sa faca 18 nu peste foarte mult timp. Eu am 20, o plac, insa mi-e destul de ciudat sa stau cu ea fiindca eu nu mai sunt virgin si ea inca e.

Problema este ca ea a stat cu un tip 2 ani si nu au facut nimic din cauza ca ii e frica de fratele ei mai mare, atunci ma intreb eu ce sanse am dupa doar 2 luni.

Niciodata nu i-am propus nimic, nici macar nu stiu daca se gandeste la chestia asta sau e prea copila, nu vreau sa o presez dar incep sa ma simt aiurea.

Nu stiu cum sa pun problema in cazul de fata, am avut rabdare pana acum, dar e un caz mai ciudat, cu restul fetelor am facut-o dupa 2-3 luni deja sau macar vorbeam despre asta. Sfaturi?

5 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Pentru început, întreabă-te dacă o iubeşti cu adevărat sau e vorba doar de atracţie fizică. Dacă o iubeşti, sunt convins că vei aştepta. Cunosc fete care sunt o adevărată enciclopedie când vine vorba de sex... Tu ştii cel mai bine cum să o abordezi, însă dacă aş fi fost în locul tău i-aş fi pus câteva întrebări în glumă pentru a nu se supăra. Baftă!

| 愛日本 a răspuns:

Poate ca ea nu vrea sa fie una din ''restul fetelor'' pe care le-ai *** apoi le-ai lasat. Foarte urat.

| AndyLavy a răspuns:

Incepe sa discuti cu ea, sau macar sa incerci sa o atingi mai senzual etc sa vezi cum reactioneaza, si daca este adevarata faza cu frate-su.ce va ramane fata batrana de frica lui? nu prea cred.
Incearca sa discuti cu ea si astfel vei vedea cum sta treaba. daca o iubesti probabil o vei astepta si vei stii cum sa o faci sa te vrea si ea, daca are sentimente pentru tine, daca nu, atunci iti cauti o alta.

| marya868686 a răspuns:

Totusi doar doua luni si sincer daca o iubesti cu adevarat, nu va cinta asta pentru tine

| adytza8407 a răspuns:

Depinde ce parere i-ai facut despre tine daca poate avea incredere in tine, daca crede ca nu poate avea incredere in tine no sa accepte niciodata asta daca ai rabdare si mai discuti cu ea asa mai in gluma mai in serios, despre subiectul asta macar ai o idee daca ar vrea sau nu sau daca e interesata de asa ceva...