| Andreeaa20 a întrebat:

De 2 săptămâni mi-am făcut un iubit, niciodata nu imi spune ce face.
Eu știam că nu lucrează momentan și am aflat de la prietenul lui că s-a angajat la un restaurant acum câteva zile.
Eu habar nu aveam. Mie nu mi-a spus nimic.
E normal să nu îmi povestească nimic despre el? Oare îmi ascunde ceva?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Deja tia ascuns multe. Cine stie ce cocomarla ai prins ☆

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea să-l întrebi de ce îți ascunde chestiile astea

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal cum procedeaza iubitul tau.

| Sofer a răspuns:

L-ai întrebat dacă s-a angajat?

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Sunteti de abia de 2 saptamani impreuna,va crede ca il controlezi,momentan se poate sa fie si el stresat acum cu noul loc de munca, pana se acomodeaza, chiar tu ai specificat ca este de cateva zile angajat acolo, iti va spune el singur la un moment dat ca s-a angajat, sau ii va spune prietenul lui ca ti-a spus tie deja ca s-a angajat dar fi mai precauta data viitoare sau intreaba-l pe el direct nu pe prietenii lui pentru ca se va simti iubitul jenat de situatie.Sanatate!

| Peachdelight a răspuns:

Lui i-ai spus ce te deranjează? Nu e normal sa dai explicații pentru tot ceea ce faci, sau iubita/iubitul sa întreacă limita in ceea ce privește intimitatea dar chestia cu angajatul nu văd de ce nu ți-ar spune. Trebuie sa existe comunicare, daca de pe acum începeți așa mai târziu cum o sa fie? Discuta deschis cu el și spune-i ce îți dorești de la relație.