| anonim_4396 a întrebat:

De 2 saptamini ies cu un baiat,imi place foarte tare de el,mama lui ne-a facut cunostinta caci ea cu matusa mea se cunosc.Mi-a zis de el ca este cuminte ca e rusinos.Dar de cind am inceput sa ies cu el nu prea seamana a ceea ce mi-am imaginat,dupa o saptamana incepuse sa ma atinga peste tot, insa ma cam deranjeaza faptul acesta.Am impresia ca mereu se gindeste la lucruri murdare,si vrea ca si eu sa fiu asa ca el, insa eu sunt o fire mai rusinoasa, cuminte si nu pot sa fiu asa cum isi doreste.Sunt momente ca am impresia ca vrea doar sex, alte momente ca pur si simplu ma place, am facut cunostinta cu prietenii lui.dar totusi nu-l prea inteleg ce doreste de la mine...

Răspuns Câştigător
| MrCronos a răspuns:

Buna Madalina,
Eu zic ca nu trebuie sa incerci sa te schimbi pentru a face nimanui pe plac. Din decrierea ta reiese ca esti o persoana minunata, educata, si cu anumite limite care nu trebuie depasite. In schimb el, daca te place si intelege ceace ii impui si ceace ii permiti va inceta cu genul asta de comportament.(: Sper ca te-am ajutat! Funda?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce vrea orice mascul de la o femela SEX ce sa vrea altceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa-i explici fara echivoc ca nu esti nici pregatita, nici dispusa sa-ti incepi viata sexuala. Nu trebuie sa-i spui nimic in plus, este suficient pentru a-si da seama ce tip de relatie doresti sa existe intre voi. Succes.

| Lawliet14 a răspuns:

Hormonii... Dar totusi, la varsta lui? Asta inseamna ca urmareste filme XXX ce-i dezvolta sexualitatea. El pare mai imatur, cam cum sunt majoritatea baietilor de varsta lui. Nu prea e in stare sa te respecte. Alegi ce vrei sa faci. Daca crezi ca-ti gasesti altul sau nu, nu dupa aia sa iti para rau. Vezi daca are de gand sa nu isi bata joc de tine, bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oricine se poarta intr-un fel cu familia, un fel cu prietenii, un fel cu iubita si alt fel cu cainele. El doar nu vrea sa fie papa lapte ( timid ) pentru ca stie ca nu le place fetelor asa.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ok,ca recunosti ca nu, unei femei ii place sa fie dominata. Daca vrei un ochelarist cu cosuri care pe langa asta mai si miroase, esti libera sa-ti iei unul.Totusi vad ca baiatul are initiativa si e hotarat in ceea ce face.Lasa-l la alta mai buna, parerea mea!

| dragodana a răspuns:

Salut! Pai, de ce nu-l intrebi pe el? Daca fuge mancand pamantul, sigur nu te merita. Daca it da un raspuns pertinent, pastreaza-l.
Cu comunicarea treci marea.