| Alisaida a întrebat:

Buna TPU :* vreau sa va cer si eu cateva sfaturi happy despre relatia mea cum sa o imbunatatesc! Mi-am facut un iubit de vreo 3 saptamanii. Intre mine si el nu e mare diferenta de anii el are 20 de anii iar eu fac 17 in ianuarie. Ce ma deranjeaza la el e faptul ca, cateodata ma duce cu zaharelul cum s-ar zice. apucam sa ne vedem decat 1 sau de 2 orii pe saptamana happy iar mai mereu el e obosit de la servici sau are treaba sa plece la el la tara. Cateodata imi da impresia ca eu sunt de vina ca eu am ceva thinking si de aia nu vrea sa ma vada mai des. Eu sunt o fire putin mai rusinoasa, mai cumintica cand trebuie iar el e total opusul laughing este o fire putin impulsiva, zice lucrurilor pe nume iar la el cuvantul "rusine" nu exista thinking Daca ma puteti ajuta cu un sfat va rog sad

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Sunt de acord cu BlueA95, baiatul nu e de tine. Sincer chiar daca diferenta de varsta nu e mare sunt 2 categorii de varsta diferite, unde problemele si proritatile difera, pana si gandirea e total diferita, toate acestea adunate nu pot mentine o relatie, o duci cat o duci dar aceasta nu are un viitor... iar o relatie care nu poate avea un viitor sincer nu are rost!

| Danysan a răspuns:

Asa sunt si eu -mai dezinhinbat cand vb cu iubita laughing). Intr-o relatie e oki sa vb despre orice -Ideea e sa nu jignesti.

| Trolozaur a răspuns:

Sfatul 1: nu mai pune virgula intre cuvinte care se termina in "ca" si "ca". tot cacofonie e. apoi, saptamani, ani, ori se scriu cu un i in contextul ala. acum, probabil doar se distreaza cu tine putin in timp ce pe la spate mai sta cu vreo 3 ca tine.

| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

E bine ca esti rusinoasa, baietilor le plac fetele rusinoase, dar le ia cam mult sa ajunga unde vor. Baiatul nu e de tine, trebuie sa ai si rabdare cu el, daca vezi ca o face pe nesimtitul renunti. Mai bine te desparti de el mai devreme caci dupa poate o sa iti fie mai greu. Pupici! :*

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru AndreeaBanateanu1996):

Cum ai tras tu concluzia ca baietilor le plac fetele rusinoase?

| AndreeaBanateanu1996 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Pentru ca sunt fata si am vazut ca unora baieti le plac fetele rusinoase!winking