| AnAiLuI a întrebat:

De 3 luni am cunoscut un baiat :X el este sincer cu mine din toate punctele de vedere, orce imi zice, ce face etc... dar :-s mi-e frica sa nu-l pierd pentru ca nu mai vreau sa sufar din dragoste :-

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Traieste prezentul ca mai apoi sa nu regreti trecutul! happy
Orice ar fi, traiti clipe prezentului cu bune si rele toate astea v-a pun dragostea la incercare.Nu te mai gandi ca o sa-l pierzi, gandeste-te cum sa faci sa il ti langa tine cat mai mult.Surprinde`l de fiecare data cu ceva noi iar in acest fel monotomia nu v-a aparea in relatia voastra. Daca este indragostit de tine asa cum spune, nu are sa renuntze la tine.

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu te mai gândi la asta. Profită de moment şi apropiaţi-vă cât mai mult unul de celălalt. Astfel nu veţi mai vrea niciunul să vă pierdeţi şi va fi mai bine.
Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| deni_6616 a răspuns:

Traieste clipa si nu iti fie frica:*nu ne putem schimba destinul dar putem profita de fiecare clipa

| scarly86 a răspuns:

Frica ta este normala, este motivata, dar nu ti recomand sa o lasi sa ti ghideze viata.lua ti o usor, fiti sinceri unul cu celalalt si incearca sa investesti sentimente si timp usor, lasa ti un spatiu de refugiu si vezi ce se intampla.nimeni nu ti poate garanta nimic in iubire, nici el tie, nici tu lui. iubeste frumos, dar cu grija.bafta!

| Artemis a răspuns:

Scumpa meawinking Profita de fiecare clipa nu te mai gandi la ce va urmawinking asa iti faci rau tie :* Mai bine iubeste`l cat e langa tine big hug si nu te mai gandi la rau pune binele in fata :*