| Nutella123456789 a întrebat:

De 3 zile am inceput sa fac exercitii pentru intinderea muschilor mai precis pentru a putea face sfoara. Dar tot timpul dupa exercitii imi tremura muschii de la picioare. E ceva normal? ca nu am mai patit asa ceva.

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

E ceva foarte normal deoarece nu te incalzesti bine inaintea exercitiilor.

1 răspuns:
| FericituIndragostit a răspuns:

Ori ai lucrat prea mult ori n-ai facut incalzirea bine.Dar incearca sa le dai timp muschilor sa se refaca nu lucra in fiecare zi.Lucra si u la un interval de timp.eu iti recomand din 2 in 2 zile la inceput. Dupaia din 3 in 3 zile.