| NikiVaju a întrebat:

De cand ma stiu imi tai parul pubian de pe pielea testiculelor cu forfecuta pentru ca cu lama sau cu aparatul im dau mereu sangele, cum pot sa il tai scurt rau si sa nu ma ranesc? =}}

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Incearca cu o masina de tuns.

| kavasaki99 a răspuns:

Caut si eu asa ceva...

| VladutAnghel a răspuns:

Incearca o crema depilatoare pentru piele sensibila, este foarte usor si vei avea pielea testiculelor fina ca a unui fund de bebelus. Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| ioanapisocea a răspuns:

Folosește un aparat de ras cu lamă nouă (nu tocită) și ai mare grijă. Orice ai face, nu te da cu after-shave!