| ReeLow a întrebat:

am o întrebare mai intimă am 15 ani, sunt băiat şi vreau să ştiu, cu ce e mai bine să-mi tai părul pubian, cu forfecuţa sau cu lama? Am citit că dacă-l tai cu fofecuţa va creşte mai repede, dar pentru mine ar fi mai uşor să-l tai cu fofecuţa. Voi ce ziceti? Rog seriozitate.

3 răspunsuri:
| apz a răspuns:

Dacă reziști, încearcă ceara. Dacă nu, dă cu lama.

| Taduic a răspuns:

Da ce vrei patroane, să-ți faci freză acolo cu foarfecu? Dacă nu ai încă o lamă acasă, du-te la un magazin și cere un BIC, este 1 leu cel mai ieftin, nu e pagubă. Dacă ai emoții că nu au la magazin, te avertizez că toate magazinele și chiar și unele chioscuri au înafara de magazinele aprozare.

| EdyakaSmoke a răspuns:

Foloseste si tu lama ca toti baietii! Doar nu esti femeie...