| KiaraHoney a întrebat:

De cate ori ati intalnit iubirea adevarata in viata voastra?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,o singura data; desi am mai avut relatii, pe prietenul meu il iubesc enorm si alaturi de el am invatat ce e iubirea adevarata.El a fost primul din viata mea si ultimul.
Sunt fericita ca iubesc si sunt iubita, simt ca el este alesul inimii.

| mgtow a răspuns:

Iubirea adevarata se intalneste doar odata in viata. Eu sunt convins ca am dat de ea.

| alexutza003 a răspuns:

O iubire adevarata o intalnesti odata in viata eu am intalnit-o la varsta de 16 ani si inca in acest moment ma tot bucur de ealove struck dupa doi ani

| Izabelaisa a răspuns:

De 2 ori :X

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Ca sa stii eu cred ca nu exista iubire adevarata.Si daca chiar exista(eu nu prea cred) se intalneste doar o data in viata.happy

| Cory_1336 a răspuns:

O singura data si acum imi pare rau ca am pierdut-o

| Abstract a răspuns:

O singura data. pe care nu o sa o uit toata viata mea:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca la 12 ani.N-am mai simtit asa ceva atit de puternic de atunci.Ma refer la o iubire sufleteasca fara legatura cu sexul.

| McBryn a răspuns:

Iubirea adevarata o intalnesti o singura data, celelate "aventuri si sentimente"nu sunt decat niste amagiri ale sufletuluI