| raisssa a întrebat:

De cate ori ati iubit pana acum?laughing

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Poi:Florin, Vasile, Ion, Ciprian, Gheorge, Marian, Dani, Iulian, Ionut, Costel, Alex, Radu, Ionel, George, Mihaita, Nicu, Jumara, Toni, Edi, Madalinlaughing))...cati au iesit la numar?hee hee
Acum serios:~cu toata inima de 2 ori
~si de 3 ori mai la vrajeala, dar tot m'a durut cand s-a terminathappy

Bafta.

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De 3 ori am iubit cu adevarat. De foarte multe alte ori am crezut ca iubesc. Si daca stau si ma gandesc poate nici acele 3 relatii nu au fost cu adevarat iubire. Nu am atins decat stadiul de iubesc ceea ce vreau sa fii. Inca nu am ajuns sa am o relatie de durata incat sa cunosc o fata si sa pot spune ca o iubesc pentru ce este si nu pentru ce vreau sa fie.

| elena a răspuns:

Te poti indragosti de foarte multe ori, fie ca este la prima vedere, a doua sau a nu stiu cat-a oara, dar de iubit, ce sa zic? Imi este frica sa ma pronunt, pentru ca imi vine in minte poezia poetului Ion Minulescu "Celei care pleaca", cu niste versuri care pune iubirea sub semnul intrebarii:
"Tu crezi c-a fost iubire-adevarata...
Eu cred c-a fost o scurta nebunie...
Dar ce a fost,
Ce-a vrut sa fie,
Noi nu vom sti-o poate niciodata".
O tragedie pe care o traiesc barbatii, dar nu vor sa recunoasca.

| Anecherry a răspuns:

De 3 ori cu adevarat; de multe ori m-am atasat de persoane si am tinut la ele. si inca iubesc foarte mult, imi iubesc familiahappy

| SufletDeCopil a răspuns:

Poi de 1, 2, 3. etc orii nu stiu laughing

| MidnightLady a răspuns:

M-am indragostit de multe ori, dar nu am iubit cu adevarat niciodata.

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Cu adevarat, o singura data! :X

| raisssa explică:

De vreo 3ori asa mai intens...

| simona_6231 a răspuns:

Cu adevarat 1 odata:X si a 2 oara asa mai putinhee hee

| andreea69dea a răspuns:

O singura data am iubit cu adevarat. M-am indragostit acum 3 ani jumate si inca il iubescbig grin desi nu mai suntem impreunasad

| clauclau_6191 a răspuns:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 big grincu adevarat nici nu stiu, eu vreau sa cred ca 1 data big grin

| cosolovschi a răspuns:

In toti acestea 17 ani ai mei n-am dovedit sa iubesc pe nimeni, mai bine spus eu nu doresc, numai ma folosesc de persoane in rest de toate sentimentele prefer sa ma dezic consider ca asa-i mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori sau asa cred dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori nici nu mai stiu da tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O singura data poti iubi cu adevarat.doar 1 singura data...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 3 ori am iubit cu adevarat.