| decagaby a întrebat:

Intrebare pentru TPU, daca nu-s prea indecent, de cate ori ati iubit cu adevarat pana in momentul de fata?

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

O singura data

| DeeaMarry a răspuns:

O singura data.
Si am simtit inca din prima zi ca o sa fie si ultima.

| Oana92 a răspuns:

De 2 ori, cu tot cu iubirea din prezent

| Crucified a răspuns:

Niciodată. Doar am plăcut mai multe persoane. Fără sentimente reciproce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicioadata, doar am placut dar de iubit, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 2 ori

Răspuns utilizator avertizat
| BlueViP a răspuns:

1data

| AnneღU a răspuns:

Poi sincer, am tinut maxim la doua persoane, al doilea fiind si in prezent. Insa iubirea adevarata cred ca se manifesta doar fata de viitorul tata al copiilor mei. Atunci cand consideri ca ti-ai gasit sufletul pereche! big grin

| C26 a răspuns:

O singura data am iubit cu adevarat happy
Si chiar daca nu mai sunt acum cu acea persoana, si acum mai tin la el happy

| Hellen94 a răspuns:

Cred ca iubirea adevarata se petrece o singura data in viata, restul relatiilor sunt doar atasamente fata de persoana respectiva, pana la urma toti avem nevoie de cineva cu care sa ne impartim timpul, ideile, nu putem sta singuri toata viata.

| larystefania a răspuns:

...o singura data am iubit un baiat si sincera sa fiu inca il mai iubesc si nu stiu ce sa fac ca sa-l pot uita am avut multi prieteni dar mereu ma certam si ne desparteam la o saptamana pana sa-l intalnesc pe el nu am stiut ce este iubirea adevarata. iubirea este un sentiment ce te poarta pe meleagurile raiului.e un vis sa iubesti si sa fi iubit.