| iOnUtsidyAnA a întrebat:

De cate ori in viata ai iubit cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Frumoasa intrebare. O singura data.Restu doar sentimente asemanatoare. Inca visez fata pe care am iubit'o din cand in cand si de fiecare data cand ma scol am o zi bunatongue

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy am 23 de ani de cand iubesc cu adevarat, aceiasi persoanalove strucklove strucklove struck si au rezultat si doi ingerasi frumosilove strucklove struck

| baru a răspuns:

Sall. In viata o singura data iubesti cu adevarat. Restul este iluzie. Pa!

| SmileyyXD a răspuns:

Niciodata...Iubirea adevarata este etererna.pana acum.am placut.am crezut ca iubesc dar apoi mi-a trecut.

| iOnUtsidyAnA explică:

Caramela sa-ti traiasca ingerashy :*:*** si sa fi mandra de ei cat traiesti :*