| Ombladon010 a întrebat:

De cate ori pe saptamana va masturbati?

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Faci studii de statistica si ai ajuns la capitolul sexualitate?

| Ofiintă a răspuns:

Tu de cate ori pe saptamana iti schimbi chilotii?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De 12 ori, ca duminca ma odihnesc.

| gabrielaoana11 a răspuns (pentru suntserios):

laughing
si odihnest si...laughing

| MioaraParalescu a răspuns (pentru suntserios):

Asa intrebare, asa raspuns laughing

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Non stop.din 10 in 10 minunte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 4

| schmoll a răspuns:

Cine crezi ca iti raspunde?laughing

| GoBackInFuture a răspuns:

De 10 ori pe zi, duminica iau o pauza si o fac doar de vreo 5 ori... big grin

| DaniAdrian a răspuns:

O sa primesti rapunsuri de genu"Fac in cpntinu, nu ma m-ai opresc". Ai pus si tu o intrebare super, mai bine taceai din gura si nu m-ai scriai nimic aici. Ai pus degeaba intrebarea.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Salut. Nu este bine sa te asturbezi!

| VladY2000 a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Sa mai taci si tu ca esti prost(asta), nu mai zice tampenii de genul nu e bine sa te masturbezi si sa stii ca se scrie masturbezi ma analfabetule.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru VladY2000):

Uite, nu imi pasa ce crezi tu despre raspunsul meu, trebuie sa il aprecieze Ombladon010 nu tu. Oi fi eu proasta dar macar stiu sa ma exprims i nu vorbesc urat. O zi frumoasa, bye

| VladY2000 a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Scuze ca am vorbit urat, dar ar trebui sa nu imi spui mie (baiat fiind) ca nu e bine sa te masturbezi.M-am masturbat toata viarta si acum vi tu si zici ca nu e bine... sa fim seriosi.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru VladY2000):

Ei bine daca te-ai masturbat toata viata e treaba ta. Eu stiu ca nu e bine si gata. Si apropo sunt fata.

| VladY2000 a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Eu stiam ca esti fata... dupa nume si poza. Stiu si eu ca nu este bine sa te masturbezi ca si fata... nu ca si baiat.

| catosp a răspuns:

Cate secunde are o ora? ..cam pe acolo.

| RemusAndrei a răspuns:

Deloc...

| suoaree a răspuns:

Niciodata laughing

| Ombladon010 explică:

Nici un raspuns, nimic?