| tforce a întrebat:

De cate ori va masturbati pe saptamana?

11 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Am vedere la camera ta, stau vizavi.
tu nu ma atragi deloc, mai sexy e veioza pe care o ai in camera.
came here just to say that.

| Bogdan1o a răspuns:

Depinde...de 3ori in medie
sunt saptamani cand fac odata sau cand fac zilnicwinking

| Raul1510 a răspuns:

Ba fustratule, nu ai de lucru?

| AndreyG a răspuns:

Cel mult odata pe saptamana. Cateodata trece si o luna sau 2 pana sa fac asta. Presupun ca intrebi pentru ca tu crezi ca nu e normal sa te masturbezi des. nu ca ai fi specificat asta, dar nu cred ca ai intrebat asta de dragul discutiei. Ei bine, eu de cand sunt indragostit nebuneste de o fata, abia daca ma mai gandesc la masturbare, fiecare muschi al mintii si al inimii mele fiind concentrate pe Ea. Daca nu simti dragoste, ceea ce in cazul meu inlocuieste acel "obicei", poti face sport ( care inlocuieste dorinta sexuala ) - 30 minute pe zi macar. Poti invata si ce este autocontrolul si sa te interesezi de alte activitati. cum am mentionat mai devreme, numai daca nu ai pus intrebarea aceasta doar de dragul "curiozitatii".

| RxTx a răspuns:

Incerca mai bine cu o femeie
pentru ca daca te masturbezi prea des
o sa ajungi sa ejaculezi mult prea repede
iar atunci cand o sa ai si tu o iubita
o sa ejaculezi in primele 15 secunde iar ea o sa te parasesca

Răspuns utilizator avertizat
| alexhardy a răspuns:

Cred ca de cate ori simti nevoie. eu cel putin am un ritual. la fiecare 3 saptamanii... fie ca am sau nu femeie... big grin

| ionell1 a răspuns:

Si eu uneori in fiecare zibig grin! Dar in regula cam de 4 ori pe saptamana! De ce intrebi?happy

| Stitch92 a răspuns:

3-4 ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam o dată la 2 zile?

| Jermele a răspuns:

Depinde eu uneri cam in fiecare zi