| Lates_Rafaela_1995 a întrebat:

De cate ori poti avea orgasm? E rau la femei sa aibe orgasm (nu prin penetrare)

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu e prea tanara, poate avea de mai multe ori. Nu e deloc rau, e foarte placut, si normal, dar daca nu e prin penetrare ci prin joaca exterioara cu clitorisul si sanii, e obligatoriu si de bun simt sa te speli foarte bine pe maini inainte!

| whatevernvm a răspuns:

E foarte rau. Sa nu depasesti 5 orgasme, poti sa mori

| corbulalbrosu a răspuns:

Orgasmul feminin poate sa lipseasca, insa se poate sa fie atat simpla cat si sau multipla. Orgasmul poate fi clitoridian, vaginal sau combinat, putand fi obtinut atat prin autosatisfacere (automasturbare) cat si in urma unei masturbari efectuate de catre o alta persoana. Orgasmul reprezinta satisfactia suprema in materie de placere sexuala. Succes.

| mihai69 a răspuns:

Orgasmul reprezintă culmea plăcerii de care poate beneficia o persoană. Cum ar putea fi ceva rău?!?
Fetele pot avea (foarte) multe orgasme, mai ales dacă au norocul să fie multiorgasmice (adică să poată continua excitarea, imediat după orgasm, fără o perioadă refractară.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu e nimic rău în asta. Poți avea și câte 10 orgasme pe zi.