| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori trebuie sa faca un barbat si o femeie sex casaa faca copii?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O singura data pentru o sarcina.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este suficient o singură dată dacă femeia se află la ovulație prin contact sexual neprotejat!
Pa, pa.

| Азбука a răspuns:

De cate ori ii tine laughing

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

O datalaughing doar ca trebuie sa ejaculezelaughing in vagin!
rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Chiorul a raspuns cel mai bine la intrebarea asta. In fine. ca sa faci copii, in unele cazuri e de ajuns si o singura penetrare, iar in alte cazuri pot face sex cateva saptamani - luni + tratamente. depinde de persoane.

| lauthebest_8914 a răspuns:

O data straight face dar trebuie ca barbatu sa isi dea drumu in tine

| michaelj a răspuns:

De 3 ori, ca in basme. Si daca nu ramai gravida dupa a a treia incercare, inseamna ca esti nefertila, sorry.

PS: How you doin'?

| LolLzz a răspuns:

Pana iti amorteste...laughing)) normal ca o data

| TaviSMURD a răspuns:

O singura data atata timp cat are loc ejacuare si se combina celulele spermatice cu un ovul happy

| samananca a răspuns:

Odata sh bine

| imgirl a răspuns:

O singura data cred ca e de ajuns happy
Bafta!

| dyana_4835 a răspuns:

O data pe zi intre orele 18:00 si 20:00...dar asta nu e batuta in cuie, mai sunt care depasesc programul (aia se trezesc cu tripletirolling on the floor )