| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa faca o femeie ca sa mearga bine o relatie, si ce trebuie sa faca ca sa simta si barbatul ca este iubit si dorit de ea? Cum arata o femeie iubirea ei fata de barbat si ce gesturi are?

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Super sfaturile sabinutzei! Poate ne spui si cum ar trebui sa aprecieze barbatii acest comportament al femeii caci dupa mine ca o relatie sa mearga ambii parteneri trebuie sa contribuie la intretinerea si armonia ei!

| Linda a răspuns:

Si eu cred ca un barbat se simte iubit vede ca i se acorda incredere, libertate... i se face mancare mai buna decat o face mama lui laughing si ii este servita personal

cami
| cami a răspuns:

In primul rand, "femeia lui" sa fie o doamna din toate pct de vedere : tinuta, limbaj, ca atunci cand apare de bratul sau, sa creasca inima in el love struck
Atunci cand este intampinat acasa, sa fie intampinat zambind, nu cu reprosuri sau cearta.sa-si doreasca sa se intoarca acasa, unde stie ca-l asteapta cineva calm si bland happy
Femeia isi arata iubirea prin tandrete, micile scapari ale ei de a-l lasa la o bere cu baietii, si atutomat respectul lui, nu va intarzia sa apara.
Atata vreme, cat ea se face respectata, este imposibil, ca el sa n-o respecte.plasa, portiera, prioritatea atunci cand intra, sunt gesturi ce-l fac pe un barbat sa creada ca traieste o poveste de dragoste, exact ca in.telenovele love struckhee hee

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu ar trebuie sa faca ci sa simta. Apoi, faptele decurg din iubire.
Femeile o arata prin senzualitate si grija.

| andreea8888 a răspuns:

O femeie trebuie sa fie foarte finuta si feminina, imbracata cu bun gust si insotita de un limbaj al trupului foarte expresiv, dulce si sensibila atunci cand trebuie, rea si de neimpacat atunci cand barbatul o merita!
O femeie nu trebuie sa ii arate unui barbat ca il iubeste decat atunci cand fac dragoste, atunci trebuie convins ca pasiunea ei pentru el este mare, altfel, ajunge sa se obisnuiasca sa fie cocolosit si dragalit mereu, si se va plictisi la un moment dat!
De aceea, un comportament un pic indiferent cand nu este nevoie de mangaieri si alinturi, aduce doar adrenalina in inima unui mascul care intr-adevar te iubeste(si aceste lucruri se vor vedea incetul cu incertul daca persisti), deci nu arata foarte mult ca il iubesti, ci doar atunci cand trebuie!
Gesturile pentru a demonstra iubirea sunt, dupa cum spuneam, doar cele din pat si uneori cand macar sta suparat si cauti sa-l imbunezi, sa ii alini tristetea!
Femeia, din pacate, risca foarte mult atunci cand se indragosteste fara cap, deoarece barbatul este foarte nestatornic si schimba vrabia din mana cu cioara de pe gard, deci, ATENTIE la cum demonstram ceea ce simtim, astfel incat sa nu profite cineva de noi, fie el si alesul inimii!
Noutatile, de asemenea, micile picanterii, sunt elemente ce barbatii le asteapta, deci fi imprevizibila, nu lasa sa se inteleaga urmatorul tau gest, astfel intrigandu-l sa te cunoasca mai bine, sa te iubeasca mai mult!
Noroc in dragoste iti doresc!

| andreea8888 a răspuns:

@Aminadab
Strengarule, de ce te-ar interesa, daca sunt sau ba,''luata''? happy
Si de ce periculoasa?
Eu cred ca sunt chiar ingenua!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sabinuta a spus tot, subscriu. dar e periculoasa in acelasi timp.esti casatorita sabinuto?

| bastinasul a răspuns:

In primul rind sinceritatea e un element cheie intr-o relatie, apoi daca vrea cu adevarat sa fie cu el ar trebui sa se alinieze la dorintele lui, placerele lui, necesitatile lui, si invers normal.trebuie sa intuiasca din inaintea lui ce ar vrea de la ea si sa-l surprinda mereu.

| ionela99 a răspuns:

In primul rand o femeie adevarata tb sa aiba anumite trucuri ca sa si tina barbatul langa ea. tb sa fie plina de viata surprinzatoare, mereu atragatoare.parerea mea este ca o femeie tb sa indeplineasca 3 conditii ca sa si tina barbatul aproape:sa fie o buna gospodina, doamna in societate si ma scuzati de expresie tarfa in pat