| zambetcald a întrebat:

Ar trebui un barbat sa stie sa faca in casa, cate face si o femeie? ce parere aveti? ar fi bine?

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Bine-nteles ca da.Sunt situatii in care un barbat ramane singur, anumite perioade, si trebuie sa se descurce.In plus, e corect ca in casa fiecare sa-si asume o parte din serviciile ce trebuiesc facute, iar la nevoie, fiecare sa fie pregatit sa si le asume pe ale celuilalt.

| Sociopat a răspuns:

Un barbat adevarat poate avea grija singur de el.Cu spalatu pe spate e mai greu acolo ai nevoie de femeie.

| notar1989 a răspuns:

Buna da de ce nu ar fi foarte bine parerea mea