| Radu_5166 a întrebat:

De cate ori va masturbati pe saptamana? Ce metode de masturbarea mai aveti in afar de cea mai vechelaughingcel mai bun raspuns fundOi!

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Tot timpul

5 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

De 998877897 ori cu aproximatie thinking Hmm metode zici happy Pai incearca sa stai in cap cand o faci, sa vezi ce cool e :-> [ P.S. Da-ti foc oh go on

| onasis1961 a răspuns:

Cea mai buna metoda de masturbare e sa o bagi intr-o gura de canal! Dar nu des ca o sa ajungi asa:http://www.neuronu.ro/funny/cel-mai-mic-penis-din-lume/

| CodrutM a răspuns:

Iti dai seama cat pe plictistit si de satul de lab... masturbare poti sa fii incat sa cauti "tehnici" noi?

Esti sensei la Frek-kotorul, fratele meu, cea mai respectata arta mar-sturba-tiala!

| Haose a răspuns:

Incerca sa te masturbezi cu MANA! Tu stii ce cool e? :O

| ßüттέяŦℓÿ a răspuns:

Ela sexy gagica? Fato, tu ai 11 ani şi te masturbezi? păi eu la vârsta ta mă jucam cu păpuşile ...la 15 ani am stiut ce e ala net.happy si tu te si mastrubezi la 11 ani oh go on?