| anonim_4396 a întrebat:

De câteva saptamâni îmi curge un lichid transparent spre alb din vagin. Care ar putea fi cauza? Este normal? (P.S Nu am făcut sex niciodată si nici nu m-am masturbat vreodată)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil este vorba de secretia vaginala normala prin care vaginul se mentine intro stare perfecta, deoarece in acest mod se produce autocuratare ei continua. Deci este normal sa se intample asa chiar daca uneori devine enervanta patarea chiloteilor in zona vulvei. Producerea secretiei vaginale nu este conditionata nici de sex si nici de masturbare. Este un proces absolut normal. Sanatate!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai o vizită la un medic ginecolog te va putea ajuta. Noi in niciun caz nu putem. Ce vârstă ai? multumesc.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Iar ai gresit. Nu sunt doar prosti pe acest site. rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am uitat de dumneavoastră excelență, cum de mi a scăpat. sanatate