| careestefazafrate a întrebat:

Hey TPU, de ce îmi curge un lichid transparent din vagin? Am 23 de ani și sunt virgină, nu am făcut niciodată sex.

29 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In 30 Iulie declarai ca ai 20 de ani, iar acum, doar 2 luni mai tarziu spui ca ai 23 laughing

"în 30 Iulie | careestefazafrate a răspuns:
...Eu am 20 de ani, dar niciodată nu aș profita de copile "

Probabil ca-n realitate ai numai 13 ani, ca-i imposibil sa ajungi la 23 de ani si sa nu ai habar ce sunt scurgerile vaginale si de ce se produc ele.

| careestefazafrate explică (pentru Violleta2022):

Am declarat că am peste 20 de ani ( peste )

| Violleta2022 a răspuns (pentru careestefazafrate):

Mai fetita, vezi ce ai declarat, ca te-ai incurcat singura in propriile minciuni :))
"peste" ala nu exista!

Uite aici:
"în 30 Iulie | careestefazafrate a răspuns:
...Eu am 20 de ani..."

Iar azi ai declarat ca ai deja 23 de ani, uite aici:
"acum 14 ore | careestefazafrate a întrebat:
... Am 23 de ani și sunt virgină, nu am făcut niciodată sex."

Ce credibilitate mai ai, cand forumul are arhiva si tine minte toate declaratiile tale, inclusiv alea mincinoase?

Uite aici:
https://www.tpu.ro/utilizator/acwakg/intrebari/

Dupa cum am spus mai sus, eu cred ca tu nu ai mai mult de 13 anisori, ca-i imposibil sa ajungi la 20 de ani si sa nu ai idee ce ti se scurge din vagin si de ce.

| VadimIvanov a răspuns (pentru Violleta2022):

Poate e un troll. Și postează întrebări aiurea.

| dullcat a răspuns:

Troll sau? Scurgerile vaginale incep sa apara din perioada adolescentei, mai ales cand iti vine menstruatia.E grav daca abia acum le observi.

| Marius22222222222 a răspuns:

Probabil hormonii își fac de cap

| Marius22222222222 a răspuns:

Felicitări că ești virgina la vârsta ta.eu chiar te apreciez poate ținem legătura cumva

| dullcat a răspuns (pentru Marius22222222222):

Smooth.Las-o in pace, ca nu-i pentru tine.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru dullcat):

Ba da ce tot te tii de capu meu? da mă bravo ei că e virgina

| dullcat a răspuns (pentru Marius22222222222):

E creepy sa te dai la fete/femei aici, mai ales judecand in baza criteriului de virginitate, care e o prostie.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru dullcat):

O să iei sfântu block și o să mai vezi la cine răspund și la cine nu

| dullcat a răspuns (pentru Marius22222222222):

Be my guest.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru dullcat):

Știi tu ce e pentru mine și ce nu

| dullcat a răspuns (pentru Marius22222222222):

A zis ea ca vrea o legatura cu cineva de 35? Nu.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru dullcat):

Pentru a 1000 oară nu am 35.si nici nu a zis că nu

| dullcat a răspuns (pentru Marius22222222222):

Ai noroc ca fac des curat in casuta de mesaje de aici...Altfel iti trimiteam direct captura de ecran in care asa ai spus.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru dullcat):

Daca o fata de 11 sau 24 sau 42 vrea sa vb cu mine nu vb pe banii nimănui ok?

| dullcat a răspuns (pentru Marius22222222222):

11 ani? Ai cumva tendinte de pedofil?

| Marius22222222222 a răspuns (pentru dullcat):

Am zis ca idee dar tu simte-te bine că îmi dai importantă

| Marius22222222222 a răspuns (pentru dullcat):

Da mă da.norocu meu în viața e că faci tu curat.altfel nu știu cum traiam

| sammie a răspuns (pentru dullcat):

Bro, tu nu-ntelegi, barbatu, e unu de 31 de ani, l-a lasat gagica-sa de 42 de ani si acum le zice pe snapchat " pui " la minore. Si e-n limba dupa orice fata care are peste 18 ani.

| sammie a răspuns (pentru dullcat):

Da, a avut si prietene de 11 ani, stai chill. Le spunea cu " pui ".

| sammie a răspuns (pentru dullcat):

Și le trimitea " pupicei " si " inimioare ". Asa ca simplul fapt sa stii si tu cine e Marius. Si stai, ca nu-l cheama asa, are sapte nume. Pe snap il cheama bogdan.alin si aici se da drept marius.

| dullcat a răspuns (pentru sammie):

Ai vorbit personal cu el pe alte platforme?

| sammie a răspuns (pentru dullcat):

Da, ca doar nu vorbeam de nebuna.

| VadimIvanov a răspuns:

Ești troll, la 23 de ani ar trebui să sti ce e ''scurgerile vaginale"
Eu cred că tu ai 11 ani sau 13.

| Vasilake a răspuns:

Probabil ai o boala venerica. Cum ar fi blenoragie.

| raresuq a răspuns:

Fiind ca te exciți